به سایت ایران پنام خوش آمدید

نمایشگاه Eshre
تاریخ نگارش : دوشنبه 1392/5/14

        مفتخریم به اطلاع برسانیم که کنگره Eshre امسال یک موفقیت برای جامعه IVF بود.  کنگره Eshre امسال با کمی تفاوت نسبت به سالهای پیش با آخرین فنــاوریهای روز دنیا برگزار گردید. کمپانی Research Instrument   از انگلیس، Gynemed از آلمان و کمپانی Esco  از سنگاپور پیشگامان این کنگره بودند.

  کمپانی Research Instrument  پیشرفته ترین دستگاه  میکرواینجکشن دنیا را در این کنگره به نمایش گذاشت. این سیستم فوق پیشرفته با ضریب موفقیت بالا با ویژگیهای منحصر به فرد از جمله استفاده Thermosafe با دمیدن یک جریان ملایم از هوای گرم زیر پتری دیش و اطراف آن باعث ایجاد دمای یکسان برای به حداقل رسانیدن خطا در مراحل انجام کار می شود.

  کمپانی Esco نیـز پیشرفته ترین انکوباتور چند خانه ای مدل  Miri TL را  معرفی نمود.  این انکوباتور چند خانه ای مجهــز به دوربین بوده و از مراحل  رشد و نمو جنین هر 5 دقیقه یکبار عکس برداری           می نماید. نرم افزار مخصوص این دستگاه تمام اطلاعات مربوط به تنظیمات و تغییرات دی اکسید کربن و اکسیژن دما و اخطارهای هر یک را در طول شبانه روز  ثبت و ضبط می کند. همچنین این دستگاه بر اساس نتایج حاصله قابلیت تشخیص جنین های ناقص و ناکارآمد را دارد.

   هر 6 خانه این انکوباتور کاملا از نظر فیزیکی و کنترلی مجزا هستند و امکان اختصاص دادن هریک از این 6 خانه به بیماران مختلف با نام و اطلاعات آنها وجود دارد. از مزایای این مدل Recovery در کمتر از یک دقیقه پس از  باز و بسته شدن درب می باشد. این دستگاه در کارخانه Esco اروپا واقع در دانمارک ساخته می شود.

 خواهشمند است در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با این شرکت تماس حاصل نمائیــد.

         امیدواریم بتوانیم با معرفی محصولات جدید و پیشرفته گامی موثر در جهت ارتقاء کیفیت محصولات آن مرکز محترم برداریم.

بازدید : 4765 نفر